Pelėdžiukų talentai

Penktadienį mokykloje įvyko ilgai lauktas ,,Pelėdžiukų talentų“ šou. Jame dalyvavo daug gerų artistų: muzikantų, dailininkių, daininkių ir šokėjų.

Gabiosios dailininkės

Antrokė Livija parodė meniškai akvarele išlietus darbus: lauko kavinę, elniuką ir aguonų pievą. Žiūrovams papasakojo, kad teptukai, kuriais ji piešė, pagaminti iš arklio šerių, voverės ir kiškio kailio plaukų.  Kita renginio dalyvė Amelija parodė savo pieštą drugelį, papasakojo, kaip piešė kitus savo piešinius, kurių tema – gyvūnai.

Talentingieji muzikantai ir daininkai

Daug plojimų sulaukė Smiltė, kuri gražiai sugrojo du kūrinius pianinu. Ji ypač sužavėjo mokyklos direktorių. Mažiausia dalyvė – ,,katytė“ Esta linksmai padainavo dainelę. Išgirdome ir dar vieno dalyvio Gedimino atliktą kūrinį liaudies pučiamuoju instrumentu.

Geriausieji šokėjai

Žiūrovus nustebino ,,Auksinės mergaitės“, kurios šoko veidus išsidažiusios, kad primintų kaukuoles. Šauni ketvirtokė Airida sušoko puikų ,,hip-hopą“. Bet geriausiai pasirodė ketvirtokas Milgeidas, kuris ritmingai sukosi ant parketo. Jis ir tapo ,,Pelėžiukų talentų“ nugalėtoju. Jį pasveikino mokiniai, mokytojai ir tėveliai. Valio Milgeidui!

Straipsnio autorė 4a klasės mokinė Aistė Špokaitė

Parengė mokytoja Jurga Girjotienė