Meninio skaitymo konkursas

Sausio 15 dieną mokykloje vyko tradicinis mokyklos meninio skaitymo konkursas. Šiemet jį skyrėme Sausio 13 -osios atminimui ir Lietuvos valstybės  atkūrimo 100- mečiui paminėti.
Visi skaitovai buvo puikiai pasiruošę. Nustebino skaitomų kūrinių įvairovė, vaikų gebėjimas perteikti pasirinkto kūrinio nuotaiką ir mintį. Jie visi šaunuoliai.
                           Du geriausi mokyklos skaitovai dalyvaus Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso ,,Ir knyga mane augina“ antrajame etape, kuris vyks š.m. sausio 30 d. 13.00val. mūsų mokyklos aktų salėje.
                           Sveikiname geriausius mokyklos skaitovus:
                            Harį Paulauską, 2 a klasė. Mokytoja Ginta Gerdvilienė.
                            Aistę Špokaitę,  4 a klasė. Mokytoja Jurga Girjotienė.
           Linkime sėkmės