Kovo 9 d. mokyklos aktų salėje vyko Kovo 11-osios –  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas.

Šventės dalyviai stebėjo klasių pasirodymus, klausėsi eilėraščių, dainavo dainas ir šoko Lietuvai. Renginio metu mokytoja Rūta Adomavičienė pristatė visų klasių sudėtą dėlionę – Lietuvos žemėlapį, kuriame buvo surašyti reikšmingiausi Lietuvos istorijos įvykiai.

Šia proga mūsų mokykloje viešėjo ir renginio metu mus džiugino Vilniaus lopšelio – darželio „Justinukas“ priešmokyklinukai ir jų tėveliai kartu su vadove Ugne Kriščiūniene.

Visiems buvo smagu pabūti kartu ir pajausti, kad mes „Tikrai mylim Lietuvą!“. Šiandien turime daug – laisvą Lietuvą. Kokia ji bus priklauso nuo mūsų. Puoškime tėvynę savo mažais ir dideliais darbais. Visus su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena!