Spalio 16 d. mūsų mokykloje vyko edukacinė programa „Per Vilniaus miestelį“. Jos metu visi pelėdžiukai buvo įtraukti į pasakojimą: drauge dainavo melodinius priedainius ir skanduotes, atkartojo ritminius piešinius, bandė įminti mįsles bei buvo skatinami mąstyti ir diskutuoti.

Programa skirta supažindinti mokinius su Vilniaus miesto atsiradimo istorija. Į edukacinę programą įtraukta informatyvi medžiaga-muzikos instrumentai: aukštosios ir bosinės kanklės, autentinės kanklės, lumzdelis, birbynė, ragas, būgnas, tambūras, tarškynė, kleketas, žvangučiai, trikampis, varpas, smuikas, skudučiai. Gamtos garsams išgauti naudojama perkusija, švilpynės, lietaus vamzdis. Pačius pasakojimus jungia vokaliniai ir instrumentiniai kūriniai, kuriuose gausu spalvingų personažų.

Didelis AČIŪ VŠĮ Liaudies instrumentų studijai už atvežtą programą!